• Jizera je nádherná řeka, protékající Českým Rájem.
    Úsek ze Spálova přes Malou Skálu až do Dolánek u Turnova je 20km vodní cesty.
  • 1
  • 2

Storno podmínky

Je to jako se vším. Vždy se může přihodit něco, co vám zkříží plány vydat se na plavbu po Jizeře. Máte objednaný raft, co s tím?
Vážíme si s pochopením všech, kteří nám tuto informaci co v nejkratším možném čase sdělí a vaše storno bez problémů přijmeme. Pokud se jedná o storno v delším časovém horizontu, úplně postačí nám zaslat informativní e-mail a my vaše storno bezplatně přijmeme a potvrdíme.
Je-li to takříkajíc "last minute", tak je rozhodně lépe nás kontaktovat na tel. čísle 605 532 085 a zarezervované rafty tak zrušit - i třeba již v den rezervace.
Chceme se chovat korektně ke všem, kteří takto učiní a veškerá storna jsou bez stornopoplatků!
Počasí je vrtkavé a ne vždy se v den D vydaří, proto doporučujeme zájemcům, kteří se rozhodují o rezervaci raftů u nás, aby si zjistili aktuální předpověď počasí na konkrétní termín.

Například na: http://www.yr.no/

Děkujeme za vaši vstřícnost a pochopení.

Rafting Jizera tým

Číst 3747 krát Naposledy změněno úterý, 24 březen 2015 17:00

Zábava pro každého

Naše nabídka raftování po řece Jizeře je určena vám všem, tedy dětem, dospělým a rodinám s dětmi.
Disponujeme dostatečně velkým počtem raftových člunů ve výborném stavu s velmi kvalitním vybavením,
které vám přivezeme na vámi zvolené místo nalodění.

 

Pro školy 

Nenáročná trasa, plavba na bezpečných a velkých raftových člunech,  kvalitní vybavení, vodácký doprovod - instruktor, základní instruktáž

Půjčovna

Pro objednání raftů stačí vyplnit rezervační list nebo nám napsat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně volat na tel.: 605 532 085

Je na nás spolehnutí

Individuální přístup, odpovědnost nebo chcete-li, práce, za kterou si ručíme, chtít něco naučit - předat, je naší pozitivní motivací a prestiží.