• Jizera je nádherná řeka, protékající Českým Rájem.
    Úsek ze Spálova přes Malou Skálu až do Dolánek u Turnova je 20km vodní cesty.
  • 1
  • 2

Platební a storno podmínky

Platební podmínky

Nejčastější formou je platba v hotovosti na místě nalodění oproti vystavenému přijmovému dokladu.
Nabízíme také možnost úhrady předem na fakturu. Po zaslání vašich identifikačních údajů po odsouhlasené kalkulaci ceny vám zašleme fakturu.

Storno podmínky

Doporučujeme počítat s tím, že se jedná o vodáckou aktivitu, u které není záruka slunečného počasí.
Pokud má skupina objednaný termín a počasí se nepovede - je možné stornovat bez úhrady nejpozději do 8.hodiny ranní i v den akce.
Za opodstatněné důvody storna se považují: silný déšť, vysoký vodní stav - povodňový stav a velmi chladné počasí a samozřejmě nemoc.
Z uvedených důvodů si vyhrazuje právo storna také dodavatel, který je za všechny účastníky na raftech zodpovědný - ved.instruktor Milan Masák.
V případě, že se skupina bez předběžného vyrozumění v objednaném termínu nedostaví, budeme nuceni účtovat 100% úhradu za skupinu.

Poznámka

Pokud je např. počasí jen proměnlivé a občas zaprší, rafty nerušíme. Samozřejmě nesmí být chladno. Je ale dobré počítat s tím, že se jedná o venkovní sportovní aktivitu, na kterou je třeba se vhodně obléknout. Rozhodně není naším zájmem jet za každou cenu, ale prosíme v tomto o vaše pochopení.
Pokud je to možné, jdem do akce.. a v opačném případě se lze domluvit na náhradním termínu - v hlavní sezoně (květen,červen) jich ale mnoho není. Pokud to jen trochu půjde, rádi vyhovíme a naopak budeme rádi, za vaše pochopení.
Vodáci nejsou z cukru...:-)

Číst 2690 krát Naposledy změněno úterý, 24 březen 2015 18:45

Zábava pro každého

Naše nabídka raftování po řece Jizeře je určena vám všem, tedy dětem, dospělým a rodinám s dětmi.
Disponujeme dostatečně velkým počtem raftových člunů ve výborném stavu s velmi kvalitním vybavením,
které vám přivezeme na vámi zvolené místo nalodění.

 

Pro školy 

Nenáročná trasa, plavba na bezpečných a velkých raftových člunech,  kvalitní vybavení, vodácký doprovod - instruktor, základní instruktáž

Půjčovna

Pro objednání raftů stačí vyplnit rezervační list nebo nám napsat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně volat na tel.: 605 532 085

Je na nás spolehnutí

Individuální přístup, odpovědnost nebo chcete-li, práce, za kterou si ručíme, chtít něco naučit - předat, je naší pozitivní motivací a prestiží.