• Jizera je nádherná řeka, protékající Českým Rájem.
    Úsek ze Spálova přes Malou Skálu až do Dolánek u Turnova je 20km vodní cesty.
  • 1
  • 2

Platební a storno podmínky

Platební podmínky

Nejčastější formou je platba v hotovosti na místě nalodění oproti vystavenému přijmovému dokladu. Od roku 2020 jsme evidováni v systému EET.
Nabízíme také možnost úhrady předem na fakturu. Po zaslání vašich identifikačních údajů a po odsouhlasení cenové kalkulace, vám zašleme fakturu.

Storno podmínky

Doporučujeme počítat s tím, že se jedná o vodáckou aktivitu, u které není záruka slunečného počasí.
Pokud má skupina objednaný termín a počasí se nepovede - je možné stornovat bez úhrady nejpozději do 8.hodiny ranní i v den akce.
Za opodstatněné důvody storna se považují: organizační problém, silný déšť, vysoký vodní stav - povodňový stav a velmi chladné počasí a samozřejmě nemoc.
Z uvedených důvodů si vyhrazuje právo storna také dodavatel, který je za všechny účastníky na raftech zodpovědný - ved.instruktor Milan Masák.
V případě, že se skupina bez předběžného vyrozumění v objednaném termínu nedostaví, budeme nuceni účtovat 100% úhradu za skupinu.

Poznámka

Pokud je např. počasí jen proměnlivé a občas zaprší, rafty nerušíme. Samozřejmě nesmí být chladno. Je ale dobré počítat s tím, že se jedná o venkovní sportovní aktivitu, na kterou je třeba se vhodně obléknout. Rozhodně není naším zájmem plout za každou cenu, ale prosíme v tomto o vaše pochopení.
Pokud je to možné, jdem do akce.. a v opačném případě se lze domluvit na náhradním termínu - v hlavní sezoně (květen,červen) jich ale mnoho není. Pokud to jen trochu půjde, rádi vyhovíme a naopak budeme rádi, za vaše pochopení.
Vodáci nejsou z cukru...:-)

Číst 3914 krát Naposledy změněno čtvrtek, 20 leden 2022 15:52

Zábava pro každého

Naše nabídka raftování po řece Jizeře je určena vám všem, tedy dětem, dospělým a rodinám s dětmi.
Disponujeme dostatečně velkým počtem raftových člunů ve výborném stavu s velmi kvalitním vybavením,
které vám přivezeme na vámi zvolené místo nalodění.

 

Pro školy 

Nenáročná trasa, plavba na bezpečných a velkých raftových člunech,  kvalitní vybavení, vodácký doprovod - instruktor, základní instruktáž

Půjčovna

Pro objednání raftů stačí vyplnit rezervační list nebo nám napsat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně volat na tel.: 605 532 085

Je na nás spolehnutí

Individuální přístup, odpovědnost nebo chcete-li, práce, za kterou si ručíme, chtít něco naučit - předat, je naší pozitivní motivací a prestiží.