Vytisknout tuto stránku

Platební a storno podmínky

Platební podmínky

Nejčastější formou je platba v hotovosti na místě nalodění oproti vystavenému přijmovému dokladu. Od roku 2020 jsme evidováni v systému EET.
Nabízíme také možnost úhrady předem na fakturu. Po zaslání vašich identifikačních údajů po odsouhlasené kalkulaci ceny vám zašleme fakturu.

Storno podmínky

Doporučujeme počítat s tím, že se jedná o vodáckou aktivitu, u které není záruka slunečného počasí.
Pokud má skupina objednaný termín a počasí se nepovede - je možné stornovat bez úhrady nejpozději do 8.hodiny ranní i v den akce.
Za opodstatněné důvody storna se považují: silný déšť, vysoký vodní stav - povodňový stav a velmi chladné počasí a samozřejmě nemoc.
Z uvedených důvodů si vyhrazuje právo storna také dodavatel, který je za všechny účastníky na raftech zodpovědný - ved.instruktor Milan Masák.
V případě, že se skupina bez předběžného vyrozumění v objednaném termínu nedostaví, budeme nuceni účtovat 100% úhradu za skupinu.

Poznámka

Pokud je např. počasí jen proměnlivé a občas zaprší, rafty nerušíme. Samozřejmě nesmí být chladno. Je ale dobré počítat s tím, že se jedná o venkovní sportovní aktivitu, na kterou je třeba se vhodně obléknout. Rozhodně není naším zájmem jet za každou cenu, ale prosíme v tomto o vaše pochopení.
Pokud je to možné, jdem do akce.. a v opačném případě se lze domluvit na náhradním termínu - v hlavní sezoně (květen,červen) jich ale mnoho není. Pokud to jen trochu půjde, rádi vyhovíme a naopak budeme rádi, za vaše pochopení.
Vodáci nejsou z cukru...:-)

Číst 2794 krát Naposledy změněno úterý, 05 listopad 2019 17:23